web analytics
Posted By admin
Sport Canlı İzle SofaScore


Herkes için spor uygulaması - Tutkulu bir spor sever veya ciddi bir menejer olmanız farketmez. Basit canlı skorlardan ayrıntılı istatistiklere ve detaylı oyuncu analizlerine kadar her şeye sahibiz. 22 spor dalını ve 5000'den fazla lig, turnuva ve özel etkinlikleri kapsıyoruz. SofaScore uygulamasıyla hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız!  

SofaScore uygulaması indir

  • OYUNCU İSTATİSTİKLERİ, PUANLAMALARI VE ISI HARİTALARI(en popüler 38 lig için) Futbol istatistikleri ve oyuncu puanlarını tam olarak hesaplamak için en iyi kaynakları kullanıyoruz. Isı haritaları (futbol için) ve şut haritaları (bazı basketbol liglerinde) oyuncuların saha içi performansını görselleştiriyor. Bütün transferleri, oyuncuların güçlü ve zayıf yanlarını bulabilirsin. Hayalinizdeki takımı kolayca yönetin ya da sadece oyuncunun sezon içerisindeki performansı hakkında güçlü bilginiz olsun. • HÜCUM ETKİNLİĞİ (benzersiz SofaScore algoritması ile)


Hücum Etkinliği favori müsabakalarınızı canlı olarak takip etmenin yeni ve eşsiz bir yöntemidir. Karmaşık bir algoritma kullanarak, oyunun seyrinde size çok doğru bir bakış açısı kazandırabiliyoruz. Hücum Etkinliği özelliğini bir kez gördükten sonra daha önce onsuz nasıl yaşadığınızı sorgulayacaksınız. • SOHBET BÖLÜMÜ Arkadaşlarının hiçbiri sporla ilgilenmiyor mu? Uygulamamızla spor tutkunları ile bağlantı kurabilecek, onların maç tahminlerini görebilecek ve sohbet bölümünde onlarla iletişime geçebileceksiniz. Maç tatil edildi veya durduruldu ve siz izlemiyor musunuz? Topluluğumuz ne olduğunu muhtemelen biliyordur. • TV KANALLARI Bütün spor müsabakalarının Tv kanal bilgisi. Bir maç yayını bulabilmek için bütün Tv kanalları içinde tek tek gezinmeye son. Topluluğumuz öneriyor ve oyluyor. Belki de maçın nerede yayınlanacağını siz biliyorsunuz? Oylayın ve başkalarına yardımcı olun.   • 22 SPOR DALI VE 5000'DEN FAZLA KARŞILAŞMANIN CANLI SKORLARI Futbol, Basketbol, Tenis, Buz Hokeyi, Voleybol, Hentbol, Formula 1, Motor Sporları (MotoGP serileri, Superbike, DTM, Ralli, NASCAR), Kriket, Ragbi, Amerikan Futbolu, Beyzbol, Bedminton, Dart, Futsal, Su Topu, Avustralya Futbolu, Snooker, Florbol, Bandy, Bisiklet, Masa tenisi, Plaj voleybolu müsabakaları için canlı, doğru sonuçlar ve maç istatistikleri. Kapsamımızı sürekli arttırıyoruz ve yakın zamanda daha da fazla spor dalı sizlerle olacak.    


-